košík je prázdný
Vážená paní, vážený pane, vážený obchodní partnere,

komunikace s Vámi, jako zástupcem Vaší firmy, naším obchodním partnerem, znamená, že zpracováváme Vaše kontaktní údaje / osobní údaje /. Od 25.5.2018 vstupuje v platnost nové obecné Nařízení EU o ochraně osobních údajů č. 2016/679 (dále jen „GDPR"), které ovlivní naši komunikaci s Vámi. S ohledem na tuto skutečnost Vám zasíláme tuto informaci, abychom zajistili, že bude veškeré zpracování osobních údajů probíhat v souladu s platnými zákony na ochranu dat, zejména s GDPR.

Používáme pouze takové informace o Vás, které nám umožní udržovat s Vámi kontakt pouze v rámci obchodních vztahů s Vaší firmou /s Vámi osobně/. Standardně bychom měli mít k dispozici informace o Vašem jménu a kontaktních údajích, jako je e-mailová adresa a telefonní číslo. Nebudeme shromažďovat ani jakýmkoli způsobem přechovávat informace, které by mohly být považovány za citlivé. Pokud se stanou informace o Vás nadbytečné, vymažeme je.

Údaje o Vás budeme používat pouze pro účely běžné v rámci našich obchodních vztahů.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně zpracování Vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více informací o zpracování osobních údajů